NewLongju2 i Longju2009(GodMt2)

forum poswiecone NewLongju2 i Longju2009(GodMt2)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

zapraszam na prywatny polski serwer korka123 (sebasebase) naturalmt2.pun.pl to strona forum a strona serwa to 84.10.84.10

#1 2009-06-26 07:50:14

Krais

Forumowicz

4649271
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 41
Punktów :   
Level na metinie: 81
W co grasz: Metin2 :)

Jak szybko Expic na Longjuyt2

W pierwszej kolejności nie musze mówiś oczywiście śą to dzikie psy mają 1poziom,2poziom.UWAGA!!ZBIERAMY YANGI!!!Na longjuyt2 exp jest dość duży więc nie przesiedzimy tam nawet 5 min. Dobijamy tam spokojnie 5 lvl(możemy wybrać między czasie skille od mistrza)najlepiej expi sie mentalem)potem idziemy do kowala i ulepszamu swój eqwipunek min.. do +4 wtedy jesteśmy już dość silni żeby stawić sie niedzwiedziowy)expimy na nich około do 15 lvla Prosze mi uwieżyć że to nam zajmie mniej niż 10min Z 15 lvlem Jeśli mamy wojownika (body czy mental reszta będzie prosta)ale jeśli wybraliśmy inną postać będzie to troche skomplikowane)zaczynamy expić na zaprzyś.(znajdują się one w 2M przy teleporcie do 1M)walczymy z nimy aż osiągniemy 25 poziom oczywiście można mniejszy lub większy jak ktoś sie nie czuje na siłach)potem wybieramy dzikusy albo I huncimy również Generały z których możemy wydropić FMSA! przydatnego nam w dalszym expieniu na dzikusach dobijamy 30 lvl Jeśli wydropiliśmy FMSa możemy go spróbować ulepszyć ale jeśli jesteśmy Szamanem radze komuś pobuffować (dość nudne zadanie)szaman nie nadaje sie do expienia)ponownie ulepszamy swój eqwipunek do +5min.. U handlarki znajdujemy pierścień expa który kupujemy za yangi(chyba że nie zbieracie )możemy też kupić rożne żeczy z IS które dodają nam bony do brani bądz je zmieniają !!)jeśli mamy dość dobry eqwipunem i mamy 200defa+ to dobże możemy pujść na coś mocniejszego a mianowicie Pustynia(Zabijamy pająki narazie po 1 gruce Młode pająki nie są zbyt silne i myśle że nie będą sprawiały problemu)  potem wraz z wrastającym lvlem bieżemy coraz więcej potworów na siebie aż dobijamy 50 lvl (zajmie nam to 10 min przypominam exp jest ogromny!!)gdy dobijemy 50 lvl wracamy do miasta sprzedajemy swój loot)ulepszamy eqwipunek)teraz wybieramy się do Lochu Pająków) bierzemy po 1 grupce lub 2 zależy od EQ tych początkowych pająków nie są zbyt silne wbijamy 55 i zabijamy ich więcej przechodzimy do następnego pomieszczenia są tam troche mocniejsze pająki ale myślę że sobie poradzimy)Wbijamy tam 60lvl(mi to zajmuje od początku niecałą 1h niewiem jak wam) gdy wbijamy 60 lvl wracamy do miasta kupujemy KU Ulepszamy eq Kupujemy nowe wyposarzenie i  Przepustke od V2!!!)Idziemy do lochu pająków (radze zakópić dużo potów czerwonych!!)w lochu pająków dobijamy   80lvl+ )ulepszamy swoje EQ (jesteśmy już dość silni)i wybieramy sie do czerwonego lasu(również zabijamy metiny )i tam można spędzić resztę gry(atlantya,wszystkie piętra DT piętro 8)

-Ten poradnik zrobiłem z myślą o dzieciach którzy pytają się ciągle gdzie wbijałem lvl itp. Macie I SIę cieszcie!! NQ


Bozia dała mózg  żeby myśleć ........    -  http://khanwars.wp.pl/?recruit=4H29966 Metin PL to coś za mało dlatego trzeba sięgnąć po coś więcej

Offline

 

#2 2009-06-26 13:25:16

Vaid

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-10
Posty: 82
Punktów :   
Level na metinie: 45,50,76
W co grasz: counter-strike, metin

Re: Jak szybko Expic na Longjuyt2

// zamykam btw po chamsku ostatnie 2 linijki za to bez pkt i prawdo podobnie skopiowane z innego forum ;P

Offline

 
http://www.blackhawkcenter.fora.pl/

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl